Titles you rated
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.0
The WhaleRated ★ 3.0
AftersunRated ★ 5.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Gran TorinoRated ★ 3.0
The Half of ItRated ★ 5.0
The FarewellRated ★ 4.0
EncantoRated ★ 3.5
After YangRated ★ 4.5
CruellaRated ★ 4.0
The IrishmanRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.0
Enola HolmesRated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 3.5
The BronzeRated ★ 3.0
My Brother TomRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 5.0
VenomRated ★ 3.0
DuneRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.0