Series
Ratings
87
Fabulous BoysRated ★ 5.0- GokusenRated ★ 0.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 0.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 1.0- Omotesando High School Chorus Club.Rated ★ 1.0
The Great White TowerRated ★ 0.5
GalileoRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
LIAR GAMERated ★ 4.5
RookiesRated ★ 5.0
Tru CallingRated ★ 2.0
UFORated ★ 1.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 2.0
Downton Abbey Season 5Rated ★ 1.5
Downton Abbey Season 4Rated ★ 1.5
You're My PetRated ★ 1.5
To the Beautiful YouRated ★ 2.5
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0