Movies
Ratings
237
CharacterRated ★ 4.0
Belle: The Dragon and the Freckled PrincessRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.5
Minions: The Rise of GruRated ★ 3.0
A Bolt from the BlueRated ★ 4.0
WonderRated ★ 4.5
TenetRated ★ 4.0
The Boss BabyRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 3.5
MoonfallRated ★ 2.0- ZenkamonoRated ★ 3.0
GravityRated ★ 3.0
The Peanut Butter FalconRated ★ 4.0
CodaRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.0
Stand by MeRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.0
RageRated ★ 4.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 4.5