Series
Ratings
36
Lupin the ThirdRated ★ 4.0- The Laughing SalesmanRated ★ 3.5
Urusei YatsuraRated ★ 2.5- まんが日本昔ばなしRated ★ 3.5
- Yu Yu HakushoRated ★ 4.0
Dragon Ball ZRated ★ 4.0
Dragon Ball GTRated ★ 3.5
Kindaichi Case FilesRated ★ 4.0
One PieceRated ★ 4.0
One Piece Season 1: East BlueRated ★ 4.0- Kiteretsu DaihyakkaRated ★ 4.0
Dragon BallRated ★ 4.5- ドラえもんRated ★ 4.0
Perfect WomanRated ★ 4.0
ShomuniRated ★ 3.5
The Way I LiveRated ★ 4.0- Leave It to the NursesRated ★ 4.0
Lunch QueenRated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 4.0
Lieutenant Ninzaburo FuruhataRated ★ 4.0