Titles you rated
Fireworks, Should We See It from the Side or the Bottom?Rated ★ 2.0
The New Interpretation of the Three Kingdom SagaRated ★ 3.0
Call Me ChihiroRated ★ 3.0- Love and LeashesRated ★ 3.5
My Little MonsterRated ★ 3.0
Kiss Me at the Stroke of MidnightRated ★ 2.0
My TeacherRated ★ 3.5
Laplace's WitchRated ★ 0.5- My Boyfriend in OrangeRated ★ 3.0
HoneyRated ★ 2.0
Ano ko no, TorikoRated ★ 3.0
Your Eyes TellRated ★ 3.0
Liar x LiarRated ★ 1.0- Tales of Genji: A Thousand Year EngimaRated ★ 2.5
- The Confidence Man JP: PrincessRated ★ 3.0
AquamanRated ★ 5.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
The After-Dinner MysteriesRated ★ 2.5
Piece of CakeRated ★ 2.5
ProphecyRated ★ 3.0