Movies
Ratings
1180
Orphan: First KillRated ★ 2.5
WinnyRated ★ 4.0
LivingRated ★ 3.0
The Unbearable Weight of Massive TalentRated ★ 3.0
Call Me ChihiroRated ★ 1.0
Official CompetitionRated ★ 3.0
Puss in Boots: The Last WishRated ★ 3.0
Single8Rated ★ 4.0
Puss in BootsRated ★ 3.0
Triangle of SadnessRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 4.0
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.0
Fire of LoveRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Shin Kamen RiderRated ★ 2.0
The FabelmansRated ★ 5.0
BenedettaRated ★ 4.0
Empire of LightRated ★ 2.0
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 2.0
Bang Bang!Rated ★ 3.0