Movies
Ratings
419
WarcraftRated ★ 4.0
Gods of EgyptRated ★ 3.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
ChefRated ★ 3.5
Eagle EyeRated ★ 4.0
The Power of OneRated ★ 3.5
Naruto Shippuden the Movie: Blood PrisonRated ★ 3.0
DisturbiaRated ★ 3.5
SunshineRated ★ 3.5
DetachmentRated ★ 4.0
GodzillaRated ★ 2.0
The Fault in Our StarsRated ★ 3.5
9Rated ★ 3.5