Titles you rated
ReptileRated ★ 2.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 4.0
One Cut of the DeadRated ★ 4.5
Emergency DeclarationRated ★ 0.5
CodaRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.5
While You Were SleepingRated ★ 4.5
WishRated ★ 2.5
SleepRated ★ 2.5
Knock at the CabinRated ★ 2.5
Five Nights at Freddy'sRated ★ 1.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
The VillageRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5
ElementalRated ★ 3.5
RedRated ★ 3.0
The FlashRated ★ 4.0
I Care a LotRated ★ 3.5