Movies
Ratings
38
WantedRated ★ 4.0
Me Before YouRated ★ 4.5
TakenRated ★ 4.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
The ClassicRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 4.5
IdentityRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 4.5
Love, RosieRated ★ 5.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.5
Spirits' HomecomingRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.5
SunnyRated ★ 4.5
TangledRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
Architecture 101Rated ★ 4.5