Titles you rated
To LiveRated ★ 3.5
KOKUHORated ★ 4.0
I WishRated ★ 4.5
Cast AwayRated ★ 3.5
ChicagoRated ★ 4.0
Hana KoreaRated ★ 2.5
VincereRated ★ 3.0
BLUE GIANTRated ★ 3.5
AftersunRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Christmas in AugustRated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
CarolRated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 3.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.0
Still WalkingRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.0
QueerRated ★ 3.5