Titles you rated
SilentRated ★ 3.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 3.5
Ōoku: The Inner ChambersRated ★ 3.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
Blue LockRated ★ 3.0- Naruto Shippūden Season 9Rated ★ 4.5
- Naruto Shippūden Season 8Rated ★ 4.0
Your Lie in AprilRated ★ 4.0- Naruto ShippūdenRated ★ 4.5
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.5