Movies
Ratings
1263
StokerRated ★ 4.0
The PostmanRated ★ 4.0
SidewaysRated ★ 4.0
Women on the Verge of a Nervous BreakdownRated ★ 4.0
ShameRated ★ 3.0
About SchmidtRated ★ 4.0
Nobody KnowsRated ★ 4.0
Still LifeRated ★ 4.0
A Simple PlanRated ★ 4.0
Good bye, Lenin!Rated ★ 4.0
Adaptation.Rated ★ 3.0
The DescendantsRated ★ 4.0
In a Better WorldRated ★ 4.0
The Hunt for Red OctoberRated ★ 4.0
Family TiesRated ★ 4.0
FarinelliRated ★ 3.0
A Single ManRated ★ 4.0
Kamome DinerRated ★ 4.0
Easy RiderRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0