Titles you rated
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
Bad Boys: Ride or DieRated ★ 1.0
Emergency DeclarationRated ★ 1.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.5
The Fall GuyRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
ChallengersRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0
Anatomy of a FallRated ★ 3.5
Men in Black IIRated ★ 3.0
I, RobotRated ★ 3.0
Mission: ImpossibleRated ★ 3.5
Easy ARated ★ 3.5
TenetRated ★ 3.0
CluelessRated ★ 3.0
HerRated ★ 2.5
Late AutumnRated ★ 3.0
The IslandRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.0
Rise of the GuardiansRated ★ 3.5