Titles you rated
Wheel of Fortune and FantasyRated ★ 4.0
After YangRated ★ 2.5
The Brightest Roof in the UniverseRated ★ 3.5
The 100th Love with YouRated ★ 3.5
Love Me, Love Me NotRated ★ 4.5
Tamako Love StoryRated ★ 3.5
A Story of YonosukeRated ★ 4.5
Love Me If You DareRated ★ 3.5
One Million Yen GirlRated ★ 4.5
Blindly in LoveRated ★ 5.0- At Cafe 6Rated ★ 2.5
- VerandaRated ★ 2.5
- The Future of TongueRated ★ 0.5
What's Wrong with Me? kkRated ★ 1.5
Air Conditioner in PanmunjeomRated ★ 2.5- InsertRated ★ 3.0
HEART ATTACKRated ★ 3.5- 내 꿈은 컬러 꿈 #1 : the Green MoonRated ★ 2.5
- Lookalike( )_22yo_Koreancollegegirl.aviRated ★ 2.5
- SohRated ★ 2.5