Titles you rated
Shin's ProjectRated ★ 0.5
News AnchorRated ★ 3.5
Hot SpotRated ★ 4.0
Under NinjaRated ★ 4.5- 메소드클럽Rated ★ 4.0
Dragon ZakuraRated ★ 4.0
Uncle From Another WorldRated ★ 3.5
Insomniacs After SchoolRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 1.5
JoJo's Bizarre Adventure: Golden WindRated ★ 4.0
The MandalorianRated ★ 5.0
The MandalorianRated ★ 4.5
The Seven Deadly SinsRated ★ 3.5
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 4.0
DisenchantmentRated ★ 4.0
Life on MarsRated ★ 3.0
GLOWRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 4.0
Evil GeniusRated ★ 4.0
Wild Wild CountryRated ★ 4.0