Movies
Ratings
147
The FortressRated ★ 4.5
The BreadwinnerRated ★ 3.5
The Cat ReturnsRated ★ 1.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.0
Tales from EarthseaRated ★ 0.5
Porco RossoRated ★ 4.5
Bird BoxRated ★ 1.5
The TerminatorRated ★ 2.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
The Thirteenth FloorRated ★ 1.5
Pulp FictionRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 1.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 1.5
Knives OutRated ★ 4.0
The IrishmanRated ★ 5.0
JokerRated ★ 4.0
Maleficent Mistress of EvilRated ★ 0.5
The King's LettersRated ★ 0.5