Movies
Ratings
1071
The HandmaidenRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
The Plan ManRated ★ 2.0
VeteranRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 2.5
Doctor StrangeRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 5.0
The InternRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
San AndreasRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
John QRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Loose ChangeRated ★ 3.0