Titles you rated
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5- DreamRated ★ 1.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 2.0
Seoul VibeRated ★ 2.0
Sweet & SourRated ★ 2.5
On the LineRated ★ 2.5
Upcoming SummerRated ★ 2.0
Love Will Tear Us ApartRated ★ 2.5
Cyber Hell: Exposing an Internet HorrorRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
The Pirates : The Last Royal TreasureRated ★ 2.0
Steel Rain2: SummitRated ★ 2.0
DriveRated ★ 4.0
Great PatrioteersRated ★ 2.5
I Can Quit Whenever I WantRated ★ 1.5
The White TigerRated ★ 4.0