Titles you rated
The LegendRated ★ 3.5
Painter of the WindRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 4.5
Warrior Baek Dong SooRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.0
Gu Family BookRated ★ 3.5
Tale of ArangRated ★ 4.0
Youn's KitchenRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5
I Live AloneRated ★ 3.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.5
Go Back CoupleRated ★ 3.5
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 5.0