Titles you rated
The Black SwindlerRated ★ 4.0- Dragon ZakuraRated ★ 3.5
LIAR GAMERated ★ 3.5- 1리터의 눈물Rated ★ 4.0
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.5
- GokusenRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 2.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Soonpoong ClinicRated ★ 3.0
Yong PalRated ★ 3.0
High KickRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 2.5
Digimon AdventureRated ★ 3.0- Saikano: The Another Love SongRated ★ 1.0