Titles you rated
LivingRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 4.0
SoulRated ★ 5.0
DuneRated ★ 4.5
My Octopus TeacherRated ★ 4.5
WonderRated ★ 5.0
A Walk to RememberRated ★ 3.5
The Guernsey Literary and Potato Peel Pie SocietyRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 2.5
MoanaRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 3.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
Ocean's EightRated ★ 3.5