Series
Ratings
45
Juvenile JusticeRated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
DeodeumiTV: Udangtangtang AntenaRated ★ 5.0
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
BridgertonRated ★ 4.0
The Good WifeRated ★ 4.5- The Disney AfternoonRated ★ 5.0
Emily in ParisRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
When the Weather is FineRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 3.0
YouRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
Itaewon ClassRated ★ 2.5