Movies
Ratings
110
The Face ReaderRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
BoyhoodRated ★ 4.0
UsRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
The Phantom of the Opera at the Royal Albert HallRated ★ 4.5
Steel RainRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 2.0
First ManRated ★ 5.0
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 4.0
LoganRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
DefaultRated ★ 3.5
12 Angry MenRated ★ 4.0
The Great DictatorRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 4.5