Titles you rated
JokerRated ★ 4.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.5
Tulip FeverRated ★ 3.0
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 3.0
PolarRated ★ 2.5
Hit-and-Run SquadRated ★ 2.5
Miss BaekRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 3.5
Lone SurvivorRated ★ 3.5
The Drug KingRated ★ 2.5
Little ForestRated ★ 4.0
DefaultRated ★ 3.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
UnstoppableRated ★ 3.0
The Spy Who Dumped MeRated ★ 3.5
VenomRated ★ 3.5
The VillagersRated ★ 2.5
RampantRated ★ 2.5