Titles you rated
Minority ReportRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 2.5
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 3.5
MementoRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
DerangedRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.0
The HostRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 1.0
About TimeRated ★ 4.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0