Titles you rated
Searching for Sugar ManRated ★ 5.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 5.0
MaleficentRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.5
A Better TomorrowRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 4.5
Crows Zero IIRated ★ 4.0
ApocalyptoRated ★ 3.0
RoomRated ★ 0.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
Don't BreatheRated ★ 1.0
The UnjustRated ★ 4.0
SouthpawRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.5
The KingRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 5.0