Titles you rated
BoyhoodRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 2.0
IkiruRated ★ 5.0
A hot roofRated ★ 5.0
The SubstanceRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.0
ChicagoRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 3.5
Between Calmness and PassionRated ★ 2.0
Chungking ExpressRated ★ 3.5
Isle of DogsRated ★ 3.0
Being John MalkovichRated ★ 3.5
Our Little SisterRated ★ 2.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 1.5
LolitaRated ★ 2.5
Killer Klowns from Outer SpaceRated ★ 3.0
M. ButterflyRated ★ 3.0
My Sister's KeeperRated ★ 4.0
The Suicide SquadRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5