Series
Ratings
69
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
The Last Scandal of My LifeRated ★ 3.5
Tamra IslandRated ★ 2.0
The Great DoctorRated ★ 3.0
History of a SalarymanRated ★ 3.5
Worlds WithinRated ★ 3.0
One the WomanRated ★ 3.0
Ms. HammurabiRated ★ 2.5
The Queen of OfficeRated ★ 4.0
The Last EmpressRated ★ 1.5
Woman of DignityRated ★ 4.5
Rookie Historian Goo Hae-RyungRated ★ 2.5
Behind Every StarRated ★ 2.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.5
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 2.0- Knowledge Channel eRated ★ 5.0
MotherRated ★ 3.0
Dr. RomanticRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0