Titles you rated
- Shitamachi Rocket Season 2Rated ★ 4.0
- Mi wo Tsukushi RyourichoRated ★ 3.0
- I Love You Just a Little BitRated ★ 1.0
No Side GameRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 5.0- Second to Last Love Season 2Rated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 4.5
Gisou no FuufuRated ★ 5.0
A Love So BeautifulRated ★ 5.0
May QueenRated ★ 2.0
The ProducersRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 4.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 2.5
Ms. HammurabiRated ★ 5.0
PastaRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Take Care of Us, CaptainRated ★ 1.5
Working Mom Parenting DaddyRated ★ 2.0
Wild RomanceRated ★ 3.0