Movies
Ratings
583
No Other ChoiceRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Moana 2Rated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.5
The Room Next DoorRated ★ 4.0
Look BackRated ★ 4.0
Beau Is AfraidRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.5
IncendiesRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0
AftersunRated ★ 4.0
Phantom ThreadRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0