Titles you rated
Poker FaceRated ★ 4.5
Terrace House: Boys & Girls in the CityRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
And Then There Were NoneRated ★ 3.5- Toy Soldiers 2Rated ★ 4.0
- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.5- Toy SoldiersRated ★ 5.0
Money's WarfareRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 2.5
One Punch ManRated ★ 5.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 5.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 4.0