Titles you rated
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
The DescentRated ★ 5.0
Final Destination 2Rated ★ 3.0
Whispering CorridorsRated ★ 3.5
Taken 2Rated ★ 3.0
The Fatal EncounterRated ★ 2.5
The Conjuring 2Rated ★ 4.0
The Last PrincessRated ★ 3.0
The PrisonRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
Final DestinationRated ★ 4.0
A MillionRated ★ 2.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.0
Hidden FiguresRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
LifeRated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0