Movies
Ratings
636
Miss GrannyRated ★ 5.0
Captain FantasticRated ★ 5.0
FragtimeRated ★ 2.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 5.0
Our PresidentRated ★ 4.5
Ex MachinaRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.5
BraveRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 5.0
My Dear DesperadoRated ★ 4.0
Radio StarRated ★ 3.5
We Bought a ZooRated ★ 2.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.5
Lovers' ConcertoRated ★ 3.5
Lupin the Third: The Castle of CagliostroRated ★ 2.5
Drunken MasterRated ★ 3.5