Titles you rated
PetRated ★ 5.0
MashleRated ★ 5.0
The Unwanted Undead AdventurerRated ★ 5.0
Solo LevelingRated ★ 5.0
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 1Rated ★ 5.0
Made In Abyss: The Golden City of the Scorching SunRated ★ 5.0
Oshi no KoRated ★ 5.0
STEINS;GATERated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Chainsaw ManRated ★ 5.0
My Dress-Up DarlingRated ★ 5.0- Knowledge Channel eRated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex 2nd GIGRated ★ 4.0