Movies
Ratings
176
A DayRated ★ 4.5
Rough CutRated ★ 4.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
Resident EvilRated ★ 4.5
Seven DaysRated ★ 4.0
300Rated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 4.0
The Boss BabyRated ★ 2.5
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
BlindRated ★ 4.5
WantedRated ★ 4.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.5
Public EnemyRated ★ 4.5
The Place Promised in Our Early DaysRated ★ 4.0
Operation ChromiteRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 4.5
Taken 3Rated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.0