Series
Ratings
28
The LegendRated ★ 2.5
Secret GardenRated ★ 2.5
BarakamonRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 2.5
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 2.5
Fight For My WayRated ★ 3.5
JumongRated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 1.5
SherlockRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 2.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 2.0
GoblinRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.0