Series
Ratings
174
The Walking Dead Season 1Rated ★ 2.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.0
PastaRated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 2.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 2.0
Oh My GhostRated ★ 3.0
The Great DoctorRated ★ 2.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 2.5
She Was PrettyRated ★ 3.0
The Princess's ManRated ★ 1.5
Travel with Dr. TriviaRated ★ 3.5
Seraph of the End: Vampire ReignRated ★ 3.0
Who Are You?Rated ★ 1.5
Moorim SchoolRated ★ 1.0
Sgt. FrogRated ★ 3.5
Noonas Over FlowersRated ★ 3.0
The Empress of ChinaRated ★ 3.5
Kabaneri of the Iron FortressRated ★ 3.0
Gakuen AliceRated ★ 2.0
NoragamiRated ★ 1.0