Titles you rated
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 2.0
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 2.0
Little ForestRated ★ 3.0
NanaRated ★ 4.0
SakuranRated ★ 4.5
Kamikaze GirlsRated ★ 4.5
ExitRated ★ 3.0
Night Is Short, Walk On GirlRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 2.0
Phantom DetectiveRated ★ 2.5
Memories of MatsukoRated ★ 5.0
The Divine MoveRated ★ 2.0
Machine Gun PreacherRated ★ 3.0
The King's LettersRated ★ 2.0- Fighter In The WindRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.0
Saving Private RyanRated ★ 4.5
HelplessRated ★ 3.5
The FallRated ★ 4.5
Anarchist from ColonyRated ★ 4.0