Titles you rated
NocturnalRated ★ 1.5
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
HereditaryRated ★ 4.0
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 4.5
UsRated ★ 3.5
Mission: Impossible IIRated ★ 3.0
Infernal Affairs IIRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.5
OnceRated ★ 4.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Charlie's AngelsRated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 5.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 5.0
R-PointRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 5.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0