Movies
Ratings
572
No Other ChoiceRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Stop Making SenseRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
The Room Next DoorRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 3.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 3.5
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0
ChallengersRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 2.0
Poor ThingsRated ★ 4.5