Titles you rated
MissingRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 3.5
Luckiest Girl AliveRated ★ 2.5
Decision to LeaveRated ★ 3.5
Nightmare AlleyRated ★ 3.5
The Jungle BookRated ★ 2.5
Lights OutRated ★ 2.5
Top GunRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 4.5
A Simple FavorRated ★ 3.0
Where'd You Go, BernadetteRated ★ 2.5
Maggie's PlanRated ★ 3.5
Miss SloaneRated ★ 4.0
TullyRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
SingRated ★ 4.5
Escape from MogadishuRated ★ 2.5