Movies
Ratings
166
Only YesterdayRated ★ 3.5
Ocean WavesRated ★ 4.5
Whisper of the HeartRated ★ 3.5
PaprikaRated ★ 4.0
OutrageRated ★ 3.5
Christmas in AugustRated ★ 3.0
The HolidayRated ★ 3.5
American PsychoRated ★ 3.5
The Show Must Go OnRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.5
50/50Rated ★ 2.5
El Camino: A Breaking Bad MovieRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
Midnight SunRated ★ 3.5