Movies
Ratings
229
Minority ReportRated ★ 4.0
A Moment of RomanceRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 5.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 5.0
AmélieRated ★ 4.0
Dragon InnRated ★ 5.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 5.0
U-571Rated ★ 3.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
SwordsmanRated ★ 4.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 5.0
AmadeusRated ★ 4.0
Star Trek: GenerationsRated ★ 3.0
A River Runs Through ItRated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 3.0
The TransporterRated ★ 3.0
InnerspaceRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 5.0
Jerry MaguireRated ★ 3.0