Movies
Ratings
1083
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 3.0
BugoniaRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 2.0
The VisitRated ★ 2.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 2.5
SwiriRated ★ 3.0
The White TigerRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
RevelationRated ★ 2.0
FirefightersRated ★ 2.0
The BrutalistRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
GreenlandRated ★ 2.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 2.5
Ready or NotRated ★ 3.0