Movies
Ratings
127
Incredibles 2Rated ★ 5.0
Mission: ImpossibleRated ★ 0.5
What Happened to MondayRated ★ 5.0
MinionsRated ★ 3.0
Dracula UntoldRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 4.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
ShutterRated ★ 4.0
HancockRated ★ 3.5
John WickRated ★ 2.0
ThorRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Crows Zero IIRated ★ 5.0
Red Cliff Part IIRated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 4.0