Movies
Ratings
343
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 3.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.5
The Godfather: Part IIRated ★ 3.5
The GodfatherRated ★ 5.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
Dune: Part TwoRated ★ 2.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.5
New WorldRated ★ 3.5
FriendRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
Joint Security AreaRated ★ 3.5- PilotRated ★ 2.0
The MatchRated ★ 3.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 3.0
UprisingRated ★ 2.5
The InternRated ★ 3.5
TenetRated ★ 4.5
The Big ShortRated ★ 4.0