Series
Ratings
14
Chainsaw ManRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.5
Itaewon ClassRated ★ 4.5
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 3.0- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0