Titles you rated
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 5.0
D.P. Season 2Rated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
Baki The Great Raitai Tournament SagaRated ★ 3.0- Baki Season 1: Part 2Rated ★ 2.5
Baki Season 1: Part 1Rated ★ 3.0
Baki Hanma: The Tale of Pickle & The Pickle War SagaRated ★ 3.0
Baki Hanma Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Narcos: MexicoRated ★ 3.5
Narcos: MexicoRated ★ 4.0
Narcos: MexicoRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 5.0
NarcosRated ★ 5.0