Movies
Ratings
384
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
Drunken MasterRated ★ 3.5
Pokemon Detective PikachuRated ★ 3.5
The Sheriff In TownRated ★ 3.0
BoltRated ★ 3.0
The Chronicles of EvilRated ★ 3.5
The Karate KidRated ★ 3.5
Spirits' HomecomingRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.0
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 4.0
ExitRated ★ 2.5
You Call It PassionRated ★ 3.0
AnnabelleRated ★ 3.5
Step Up 3DRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.5
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.0
MetamorphosisRated ★ 2.0- The ScamRated ★ 3.0