Movies
Ratings
369
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Midnight SunRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
The MayorRated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.5
Believer: extended cutRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 4.0
The FortressRated ★ 4.5
V.I.P.Rated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
MoneyRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5